Foto: Boswachter Warner Reinink van Natuurmonumenten via Twitter (@WarnerReinink)
De zeehond die vorige week dinsdag werd gespot in het Peizerdiep, vind ook natuurgebied de Onlanden ogenschijnlijk een heerlijke plek om te vertoeven. Het dier werd donderdagochtend opnieuw gespot in het natuurgebied.
Boswachter Warner Reinink spotte het dier zonnebadend op een oever. Het dier verstopt zich duidelijk niet, zo stelt Reinink op Twitter. Waarschijnlijk is het dier eerder deze week aangekomen, na een omzwerving in het Peizerdiep. Daar werd de zeehond vorige week voor het eerst gezien.
Hoogstwaarschijnlijk zijn De Onlanden niet het permanente verblijfsgebied van de zeehond, zo stelde een woordvoerder van Zeehondencentrum Pieterburen vorige week bij RTV Drenthe. Volgens het Zeehondencentrum gaat het dier de weg naar de zee zelf terugvinden. Maar alleen als de zeehond met rust gelaten wordt. Zolang het dier niet in gevaar is, laat ook het Zeehondencentrum het dier lekker zonnebaden in De Onlanden.
Aanpak Ring-Zuid gaat volgende week het pompsysteem van de waterkelder testen die onder de verdiepte…
De raad van toezicht van Ambulancezorg Groningen heeft interimbestuurder Jos Stierhout (62) per direct ontslagen…
WIJ Groningen organiseert op woensdag 20 december een lichtjeswandeling voor inwoners van de Schilderswijk. Het…
PVV Groningen heeft grote zorgen rondom de honderd asielzoekers die de gemeente Groningen gaat opvangen…
Leden van de Oosterkerk in de Oosterparkwijk hebben 138 kerstpakketten samengesteld die worden uitgedeeld aan…
De Driebondsbrug is deze week elke werkdag van 19.00 uur tot en met 6.00 uur…