Het mbo en het hoger onderwijs kunnen, als het aan het demissionaire kabinet ligt, na de vakantie weer open zonder de anderhalvemeterregel. Haagse bronnen hebben aan de NOS laten weten dat demissionair premier Rutte en demissionair minister De Jonge dit vrijdagavond zullen aankondigen, tijdens een persconferentie.
De studenten in het hoger onderwijs en het mbo zullen zich, zo laten de bronnen weten, nog wel aan andere regels moeten houden. Zo mogen er waarschijnlijk maar 75 studenten in één collegezaal zijn. Maar het laten varen van de anderhalve meter afstand betekent wel dat studenten weer voornamelijk op schoollocaties les kunnen krijgen.
Welke andere voorwaarden er gaan gelden voor de studenten, is nog niet bekend. Zo is er nog onduidelijkheid over het dragen van mondkapjes. Hierover volgt vrijdag waarschijnlijk meer duidelijkheid.
In april is het precies 80 jaar geleden dat Groningen werd bevrijd aan het eind…
In een glazen paviljoentje aan de rand van het Oosterpark bloeide onverwacht de liefde op…
Een 27-jarige man uit Groningen is vrijdag veroordeeld tot 3,5 jaar gevangenisstraf voor bankhelpdeskfraude. De…
De herinrichting van de Kerklaan start niet dit voorjaar. Volgens de gemeente gaan de werkzaamheden…
Een 28-jarige man uit Groningen is veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf. De rechtbank in Zutphen…
De gemeente Groningen ontkent dat er een plan is om 5,7 miljoen euro weg te…