Categorieën: NieuwsSport

Tiental FC Groningen verliest van SC Verl

FC Groningen heeft vrijdagavond in het Duitse Ankum met 3-2 verloren van SC Verl dat in de derde Duitse Bundesliga speelt. FC Groningen speelde ruim een helft met tien man.

FC Groningen trad aan met voornamelijk de tweede keuze en die had het erg lastig tegen Verl. Alleen de Duitsers kregen kansen en vanuit een strafschop van Leandro Putaro werd het halverwege de eerste helft 1-0. Luciano Valente kreeg vlak voor rust zijn tweede gele kaart, zodat FC Groningen met tien man verder moest. Van Verl mocht FC Groningen na de pauze elf man opstellen, maar de scheidsrechter ging daar niet in mee.

In de 57e minuut verdubbelde Cyrill Akono de voorsprong voor Verl. Tien minuten later werd het 3-0 door Maximilian Franke. Vlak daarvoor waren vaste krachten als Mike Te Wierik, Patrick Joosten, Mo El Hankouri, Ramon Pascal Lundqvist en Azor Matusiwa in de ploeg gekomen. In de 74e minuut scoorde El Hankouri de 3-1 vanaf elf meter na hands bij de Duitsers. FC Groningen werd sterker door de inbreng van de vaste krachten en El Hankouri tekende in de 84e minuut voor de 3-2. Te Wierik was met een kopbal nog dicht bij de gelijkmaker.

FC Groningen speelt zaterdag opnieuw. Dan is VfL Osnabrück de tegenstander. Ook deze club speelt in Duitsland op het derde niveau. Naar verwachting speelt FC Groningen dan met meer basiskrachten.

Andor Heij

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden