Categorieën: Nieuws

Geen aanvullende coronamaatregelen ondanks hoog aantal besmettingen

Ondanks het hoge aantal nieuwe coronabesmettingen worden er geen aanvullende maatregelen genomen om het virus in te dammen.

Volgens het kabinet stabiliseren de cijfers en is er geen sprake van een grote stijging van het aantal patiënten in ziekenhuizen. Mensen die gevaccineerd zijn en toch corona krijgen worden minder ziek.

Premier Rutte zei dat het van belang is dat er een goede ventilatie is. Niet alleen thuis, maar ook in scholen, winkels en horeca. Ventilatie wordt toegevoegd aan de basisregels met afstand houden en handen wassen.

 

 

 

Andor Heij

Recente berichten

Hans de Waard trekt kar voor SP bij raadsverkiezingen, actrice Alina Kiers op plek vier

Hans de Waard is door de leden van de SP Groningen gekozen als lijsttrekker voor…

16 seconden geleden

Vertraging op spoor tussen Groningen en Zwolle door defecte trein

Reizigers tussen Groningen en Zwolle moeten vrijdagmiddag rekening houden met een vertraging. (meer…)

14 minuten geleden

Wat moet er op de plek van de Haddingestraatgarage gaan komen? Jij mag kiezen

De parkeergarage aan de Haddingestraat is inmiddels bijna een jaar dicht en wordt waarschijnlijk begin…

29 minuten geleden

Luciano Valente uit Stad voor het eerst mee met hoofdmacht Oranje voor duels tegen Polen en Litouwen

Bondscoach Ronald Koeman heeft Luciano Valente opgenomen in de 25-koppige selectie voor de interlands tegen…

1 uur geleden

Johan Remkes benoemd als Ereburger van Groningen

Johan Remkes is benoemd als Ereburger van Groningen. De oud-politicus is donderdag ingeschreven in het…

1 uur geleden

Lindebomen uit ‘bomenhotel’ Ring-Zuid keren terug aan Helperzoom

Wethouder Philip Broeksma stak vrijdagochtend de handen uit de mouwen aan de Helperzoom. Hij hielp…

2 uur geleden