Foto: fcgroningen.nl
FC Groningen viert woensdag 16 juni haar 50-jarig jubileum. Dat wordt gevierd met een bijzondere live tv-uitzending en de onthulling van een standbeeld van Martin Koeman.
In de uitzending ’50 jaar FC Groningen’ wordt met speciale gasten teruggekeken op de historie van de club. Het gaat onder meer om Jan van Dijk, Walter Waalderbos, Peter Eimers, Henk Hagenauw en Mark-Jan Fledderus. Alle hoogtepunten van die vijf decennia zijn te zien. Tijdens het programma wordt ook een standbeeld onthuld van clubicoon Martin Koeman, de vader van Erwin en Ronald. Beide broers verrichten de officiële handeling. Het beeld komt vóór het stadion te staan, naast het standbeeld van doelman Tonny van Leeuwen.
De uitzending kwam tot stand in samenwerking met RTV Noord en is vanaf 19.00 uur live te zien via het YouTube-kanaal van FC Groningen en RTV Noord. Vanwege de coronaregels was het onmogelijk om een evenement op te zetten waar veel supporters aanwezig zouden zijn.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…