Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
De politie gaat niet streng controleren of mensen zich wel houden aan de anderhalvemeterregel. Dat laat de nationaal commandant zaterdag weten in het NOS Radio 1 Journaal.
Sinds zaterdag zijn de coronamaatregelen versoepeld en is nagenoeg alles weer open. Een regel die nog wel geldt is dat mensen anderhalve meter afstand van elkaar moeten houden. Toch gaat de politie er niet streng op controleren. “Voor de politie heeft dit geen prioriteit en we hebben er ook de capaciteit niet voor”, laat nationaal commandant voor de coronacrisis Willem Woelders weten.
De coronacrisis heeft de afgelopen vijftien maanden een zware wissel getrokken op het takenpakket van de politie. De politie spreekt van een enorme werkdruk die nu gecompenseerd moet gaan worden. “We moeten nu de collega’s rust en vakantie geven zodat ze weer bij kunnen komen. Volgens Woelders zijn er bij de politiekorpsen zo’n 200.000 overuren die gecompenseerd moeten worden.
Bij een ongeluk op de Peizerweg tussen de stad en Hoogkerk is dinsdagmiddag de bestuurder…
FC Groningen heeft dinsdagmiddag een oefenzege geboekt op FC Utrecht. In de Euroborg eindigde het…
De restauratiewerkzaamheden van de boerderij Euvelgunnerheem zijn in volle gang. Sommige delen stammen nog uit…
Een 38-jarige man uit Groningen is veroordeeld tot zes jaar cel voor het verhandelen van…
De vrouwenafdeling van FC Groningen komt mogelijk naar sportpark de Esserberg aan de Rijksstraatweg in…
Tientallen ouderen genoten Dinsdag van de zon tijdens een rondvaart. Deze werd georganiseerd door studentenvereniging…