Foto: U.S. Secretary of Defense via Wikimedia Commons (CC 2.0 SA)
Mensen geboren in het jaar 1993 kunnen vanaf zondag een vaccinatieafspraak maken. Dat heeft demissionair minister Hugo de Jonge (CDA) van Volksgezondheid bekendgemaakt.
“Ook op zondag gaat het werk in de vaccinatie-operatie gewoon door”, laat De Jonge weten. “Vandaag is het een extra mooie dag voor 1993.” Sinds 10.00 uur kan deze groep een afspraak maken. Volgens het RIVM zijn er in 1993 ruim 227.000 mensen geboren. Zij krijgen een vaccinatie met het Pfizer of Moderna-vaccin.
Een afspraak maken kan op deze website. Mocht het maken van een afspraak niet lukken dan wordt geadviseerd om gebruik te maken van een andere browser, het cachegeheugen leeg te maken of om cookies te verwijderen.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…