Foto: James Gathany en Judy Schmidt via Pixnio
Mensen die geboren zijn in 1992 kunnen sinds zaterdag 10.00 uur een afspraak maken voor een coronavaccinatie. Dat heeft demissionair minister Hugo de Jonge (CDA) van Volksgezondheid bekendgemaakt.
In totaal gaat het om ruim 229.000 mensen die in 1992 geboren zijn. Zij krijgen een vaccinatie met het Pfizer- of Moderna-vaccin. De verwachting is dat zij op 15 juni een uitnodigingsbrief op de deurmat kunnen verwachten. Een afspraak kan echter nu al gemaakt worden. Dit kan op deze website. Mocht het niet lukken om online een afspraak te maken dan adviseert het RIVM om gebruik te maken van een andere browser of om het cachegeheugen leeg te maken en cookies te verwijderen.
Het vaccinatieprogramma in Nederland is de afgelopen weken flink op stoom gekomen. Minister De Jonge verwacht dat op zaterdag de twaalf miljoenste prik gezet kan gaan worden.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…