Foto: Robert van der Veen - niekerknieuws.nl
Het KNMI waarschuwt dat er op maandag in de provincie Groningen rekening moet worden gehouden met onweersbuien. Het Meteorologisch Instituut heeft code geel gegeven.
De waarschuwing voor gevaarlijk weer geldt vanaf maandagmiddag 15.00 uur. “Er is kans op onweersbuien waarbij er kans is op lokaal hagel en veel regen”, schrijft het KNMI. “Verkeer en buitenactiviteiten kunnen hinder ondervinden. Mijd open water en open gebied, schuil niet onder bomen. Volg weerberichten en waarschuwingen.”
Behalve voor Groningen geldt code geel voor nagenoeg het hele land met uitzondering van Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Limburg.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…