Foto: Johan Kamphuis
In de Martinikerk werd woensdagavond het eerste concert in de jaarlijkse zomeravondserie van de Stichting Avondtmusyck Martinikerk Groningen gehouden.
Volgens het aanwezige publiek was het eerste concert een groot succes. Het concert werd gegeven door Sietze de Vries. De Vries is internationaal werkzaam als concertorganist en kerkmusicus. Hij ontving zijn orgelopleiding van Wim van Beek en Jos van der Kooy. De Vries studeerde aan het conservatorium in Groningen en Den Haag en maakte naam door niet minder dan vijftien prijzen te winnen bij diverse orgelconcoursen. In 2002 wist hij het internationale improvisatieconcours in Haarlem te winnen.
Het volgende Avondtmusyck concert staat gepland voor aanstaande woensdag. Dan geeft Els Biesemans een concert. Aanvang is 20.00 uur. Meer informatie is te vinden op deze website.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…