Categorieën: Nieuws

Treinverkeer komt mondjesmaat weer op gang

Het treinverkeer komt langzaam maar zeker weer op gang na de landelijke sein en wisselstoring van maandagmiddag. Daardoor reden er ook geen treinen tussen Groningen en Zwolle.

Volgens de NS gaat het nog wel even duren voordat alle treinen weer volgens het spoorboekje rijden. “Het opstarten van het treinverkeer is een ingewikkelde puzzel waar we hard aan werken. Het is helaas nog niet te zeggen wanneer alle treinen weer volgens de normale dienstregeling rijden”. Volgens de reisplanner van de NS rijden de eerste treinen in de richting van Zwolle inmiddels.

De oorzaak was een landelijke storing in het telefonienetwerk. De treinen van Arriva in het noorden hebben geen last gehad van de storing en reden wel.

 

 

 

Andor Heij

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

31 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden