Categorieën: Nieuws

“Maandag 20 graden en een enkele bui, daarna koeler en kans op onweer”

Warm en stabiel voorjaarsweer is voorlopig nog niet aan de orde. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis wordt het de komende dagen wat koeler en blijft er de kans op onweer.

“Maandag is het wisselend bewolkt met in de ochtend kans op een enkele bui of buitje”, vertelt Kamphuis. “Het wordt 19 of 20 graden. Deze temperatuur wordt al rond de middag behaald. In de loop van de middag zakt het kwik geleidelijk wat bij een toenemende wind uit het westen tot zuidwesten, windkracht 3 tot 4.”

“Dinsdag is er veel bewolking met vooral in de loop van de dag enkele buien en kans op een slag onweer. De maximumtemperatuur ligt op 17 graden. Woensdag tot en met vrijdag is het overwegend droog met kans op een enkele bui. Het wordt in de middag rond de 16 of 17 graden. De zon zal zich geregeld laten zien.”

Meer informatie over het weer vind je op deze pagina.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

7 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

8 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

9 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

10 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

10 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

12 uur geleden