Categorieën: Nieuws

Politie: ‘Vermiste Ann (25) uit Zwammerdam is mogelijk in Groningen’

De politie is sinds 3 april op zoek naar de 25-jarige Ann Lilian Atkinson. Zij werd op die dag voor het laatst gezien bij een zorginstelling in Zwammerdam. Inmiddels heeft de politie aanwijzingen dat de vrouw zich in Groningen bevindt.

Atkinson werd voorlaatst gezien bij een zorginstelling in Zwammerdam, toen ze lopend vertrok in de richting van Alphen aan de Rijn, Bodegraven of Amsterdam.

Ann is 160 centimeter lang, heeft zwart haar en bruine ogen. Ze is herkennen aan zwarte kleding, in combinatie met een gekleurde hoofddoek. Het is onbekend hoe zij zich op dit moment verplaatst.

Heeft u informatie over deze zaak?  De recherche komt graag met u in contact via de gratis opsporingstiplijn 0800-6070. Blijft u liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

18 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

42 minuten geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

4 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

5 uur geleden