De Herestraat in rustige tijden - Foto Andor Heij.
In Groningen is, sinds de openstelling van de detailhandel voor winkelen op afspraak, geen enkele boete uitgedeeld aan winkels die zich niet aan de regels houden. Dat blijkt uit een rondgang van de NOS.
Sinds 3 maart mogen winkels hun deuren openen voor winkelen op afspraak. Vier uur van tevoren aanmelden is daarbij verplicht en er gelden regels voor de hoeveelheid mensen die een winkel binnen mogen. Maar verschillende winkels in de Groninger binnenstad negeren deze regels af en toe. Soms slinks, maar soms ook openlijk.
Nu blijkt dat deze winkels zich tot nu toe geen zorgen hebben hoeven maken, want boetes blijven uit in Groningen. Het is daarbij niet de enige, want ook in Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Breda en Deventer zijn tot nu toe geen boetes uitgedeeld.
De vouwen van FC Groningen hebben zaterdagavond in Amsterdam met 1-1 gelijkgespeeld tegen Jong Hera…
Donar heeft zaterdagavond een gevoelige nederlaag geleden in Leiden tegen ZZ Leiden, dat vlak boven…
De volleyballers van Lycurgus hebben in de eerste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van PDK…
De komende dagen is het veelal bewolkt met in de ochtend kans op mist. Later…
In de Stefanuskerk aan de Noorddijkerweg vond zaterdag de afsluitende bijeenkomst plaats van het herdenkingsjaar.…
Velocitas 1897 pakte zaterdag de eerste periodetitel in de eerste klasse H. GRC Groningen verloor…