Foto: Sportphotoagency.com
FC Groningen is vandaag, 1 april, gestart met de verkoop van seizoenkaarten voor het seizoen 2021/2022. De club hoopt komend seizoen veel supporters op de tribunes te zien.
Huidige seizoenkaarthouders hebben van de FC een persoonlijke mail ontvangen, met uitleg over hoe de huidige seizoenkaart kan worden verlengd. Wie vóór woensdag 16 juni zijn of haar seizoenkaart verlengt, is zeker van de huidige plek op de tribune.
Voor het verlengen of aanschaffen van een seizoenkaart is dit jaar een extra handeling nodig. FC Groningen is overgestapt op een ander ticketingsysteem. Alles is ondergebracht in één ‘Mijn FC Groningen’-account. Hierdoor is het wel noodzakelijk dat supporters zich opnieuw registreren bij de club.
Via ’tickets.fcgroningen.nl’ kunnen supporters een seizoenkaart aanvragen, verlengen of de tribuneplek wijzigen. De club zegt er enorm naar uit te kijken om volgend seizoen weer veel supporters op de tribunes te mogen begroeten. Mocht er onverhoopt vanwege de corona-pandemie toch nog niet met publiek worden gespeeld, dan belooft de FC opnieuw dat het mogelijk is om geld terug te vragen voor de gemiste wedstrijden.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…