Categorieën: Nieuws

“Dinsdag 17 graden, daarna koud aprilweer met op donderdag 9 graden”

Na een aantal mooie en zonnige voorjaarsdagen gaat na dinsdag het weer uit een ander vaatje tappen. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis krijgen we te maken met koud aprilweer.

“Dinsdag zijn er flinke perioden met zon, maar zijn er ook wat wolkenvelden”, vertelt Kamphuis. “Het blijft droog en bij een zwakke wind uit het noordoosten wordt het 16 of 17 graden. In de nacht naar woensdag daalt het kwik naar 5 graden. Later in de nacht krijgen we te maken met toenemende bewolking.”

“Woensdag houdt een frisse noordenwind het kwik op 10 graden. Daarmee is het gelijk al een stuk kouder. Wel blijft het droog en naast een paar wolkenvelden zijn er ook flinke perioden met zon. Donderdag is er veel bewolking en wordt het 9 graden. Vrijdag en ook tijdens het weekend houdt het koude aprilweer aan.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

3 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

4 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

5 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

7 uur geleden