foto: Gerrie van der Boom - FotoKlick Fotografie
Donar is de competitie in de Elite A zondagmiddag begonnen met een 68-81 uitoverwinning in Den Bosch tegen Heroes Den Bosch.
Lange tijd keken de Groninger basketballers tegen een achterstand aan. In het eerste kwart kwam Donar zelfs met 23-8 achter te staan. Aan het eind van het kwart was het verschil nog steeds ruim: 27-18. In het tweede kwart kwam Donar aanvankelijk terug tot 31-27, maar daarna werd het verschil toch weer groter. De ruststand was 45-35.
In het derde kwart liep de thuisploeg eerst uit tot 54-38, maar daarna kwam Donar ijzersterk terug. De Groningers legden een run van liefst 0-21 op de vloer, waardoor de achterstand werd veranderd in een 54-59 voorsprong. Aan het eind van het kwart was het nog zeer spannend: 60-61. In het laatste kwart kon Den Bosch geen potten meer breken en liep Donar gemakkelijk uit.
Uitblinker bij Donar was Jarred Ogungbemi-Jackson, die niet eens in de basis stond, maar wel 31 punten scoorde. Damjan Rudež kwam tot 14 punten. Bij Heroes was DeMario Mayfield topscorer met 18 punten.
Donar staat samen met Landstede Hammers uit Zwolle en ZZ Leiden aan kop in de Elite A met 20 punten.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…