Minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid, Welzijn en Sport . FOTO MARTIJN BEEKMAN / MINISTERIE VAN VWS
Begin juli kunnen alle Nederlanders die gevaccineerd willen worden minstens één keer geprikt zijn tegen het coronavirus. Dat heeft demissionair minister Hugo de Jonge (CDA) dinsdagavond gezegd in het televisieprogramma Op1.
In het televisieprogramma kreeg De Jonge de vraag toegeworpen hoe het gaat met de vaccinatiecampagne in Nederland. De bewindsman sloeg daarop aan het rekenen. Hij zei daarbij te verwachten dat van de 14 miljoen volwassenen in Nederland zich 80 tot 85 procent wil laten vaccineren. Van hen kan volgens De Jonge tweederde begin juli volledig beschermd zijn met twee doses van het vaccin. De rest zou één prik gehad kunnen hebben.
Wel liet De Jonge weten dat ons land daarbij afhankelijk is van de leveringen van de farmaceuten. Mochten leveringen anders uitpakken dan gedacht, dan is er meer tijd nodig om iedereen te vaccineren.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…