Foto: Fiscale Inlichtingen en Opsporingsdienst
De Fiscale Inlichtingen en Opsporingsdienst heeft twee mannen uit Groningen aangehouden op verdenking van valsheid in geschrifte en witwassen. De mannen zouden misbruik hebben gemaakt van de corona-subsidieregeling Tegemoetkoming Vaste Lasten.
Op vier adressen in de provincie Groningen werden doorzoekingen gedaan. Er is beslag gelegd op de fysieke en digitale administratie, twee auto’s en contant geld.
De mannen van 57 en 21 jaar zouden valse belastingaangiften hebben aangeleverd bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, om zo omzetverlies aan te tonen. Op die basis konden ze geld uit de TVL ontvangen.
De ontvangen subsidie namen de mannen direct contant op nadat ze deze hadden ontvangen. Uit eerdere gegevens van de Belastingdienst komt naar voren dat de aangeleverde belastingaangiften van de mannen niet kunnen kloppen.
Het Functioneel Parket van de FIOD gaat de zaak verder onderzoeken.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…