Categorieën: Nieuws

Fietser onderuit op Meerweg bij Haren door gladheid

Bij een verkeersongeluk zaterdagochtend op de Meerweg bij Haren is een fietser onderuit gegaan. Dat meldt Ruben Huisman van de incidentenwebsite 112groningen.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 09.30 uur nabij de Meerwegbrug. “Het betrof een man en een kind die waarschijnlijk onderweg waren richting het Paterswoldsemeer om daar een rondje te schaatsen”, vertelt Huisman. “Ze waren dik ingepakt en hadden tassen bij zich. Op de Meerweg ging het echter mis. Door de gladheid gingen ze onderuit.” Volgens Huisman waren hulpdiensten snel ter plaatse. “Ambulanciers hebben de twee gecontroleerd maar ze hoefden niet mee naar het ziekenhuis.”

Wel stapten de vader en het kind in de ambulance. “Ze zijn in de ziekenwagen naar huis gebracht. Eén van de ambulanciers is op de fiets gestapt om het rijwiel terug te brengen.”

Foto: Ruben Huisman – 112groningen.nl
Foto: Ruben Huisman – 112groningen.nl
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

35 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

52 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden