Categorieën: Nieuws

Bouw en financiën aanpak Stadhuis liggen op schema

Volgens de gemeente Groningen liggen de bouwwerkzaamheden aan het Stadhuis op de Grote Markt op schema om het begin 2022 weer in gebruik te nemen. Ook financieel blijft het project binnen het gestelde budget.

De meeste kamers en zalen zijn inmiddels gestript om later dit jaar te worden vernieuwd en heringericht. Ook is de aannemer druk met de aanleg van ICT en een duurzaam WKO-verwarmingssysteem.

Binnenkort begint een andere grote operatie, namelijk de bouw van een stalen constructie in het hart van het gebouw om de raadszaal op zolder mogelijk te maken.

In de onderstaande video is te zien hoe wethouder Roeland van der Schaaf een kijkje neemt in het gebouw.

Aanpak Stadhuis ligt op schema en binnen budget from Gemeente Groningen on Vimeo.

Tom Veenstra

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

7 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

8 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

9 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

9 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

10 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

11 uur geleden