Foto: Ramon Vreeman
Arriva gaat vanaf aanstaande maandag met minder sneltreinen en zonder extra spitstreinen rijden. Dat maakte de vervoerder vrijdagmiddag bekend. Deze veranderingen gelden op werkdagen en zaterdagen.
Arriva wijzigt de dienstregeling vanwege de grote afname van het aantal reizigers, in overleg met de provincies Groningen en Fryslân. Op alle trajecten blijft twee keer per uur een trein rijden, behalve op de trajecten waar in de huidige dienstregeling al één per uur gereden werd. Op zondag rijden de treinen volgens de normale dienstregeling.
De meeste geschrapte ritten liggen op de trajecten tussen Groningen, Winschoten en Zuidhorn. Buiten de spits rijden er tussen Leeuwarden en Groningen alleen stoptreinen. Op zaterdag rijdt er tussen Leeuwarden en Groningen slechts één sneltrein per uur.
Een volledig overzicht van alle wijzigingen in de dienstregeling is te vinden op de website van Arriva.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…