Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis gaan er zondagochtend nog een aantal sneeuwbuien passeren. Later op de dag verdwijnt de witte wereld door oplopende temperaturen.
“Sinds het begin van de avond trekt de aangekondigde sneeuwstoring over Groningen”, vertelt Kamphuis. “Daarbij is de temperatuur gedaald naar waarden rond het vriespunt. In de nacht naar zondag zal de minimumtemperatuur net onder de nul graden liggen. In het eerste deel van de avond is er kans op matige sneeuwval en doordat de temperatuur onder nul komt zal het steeds witter gaan worden. In de nacht naar zondag wordt het tijdelijk droog maar in de nanacht en in de vroege zondagochtend trekt een volgende storing over Groningen die gepaard gaat met enkele sneeuwbuien.”
“Zondag wordt het in de loop van de ochtend droog en loopt de temperatuur met een naar het westen draaiende wind langzaam op. Rond het middaguur is het ongeveer 2 graden en in de middag komt er nog een graadje bij. Dit betekent dat het sneeuwlaagje snel weg zal smelten waarbij de kans op nieuwe sneeuw voorlopig klein is.”
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…