Categorieën: Nieuws

RUG krijgt leerstoel ‘Retail Marketing’

Per 1 maart wordt dr. Corine Noordhoff, voor een periode van vijf jaar, aangesteld als Bijzonder Hoogleraar Retail Marketing aan de Rijksuniversiteit Groningen.

De Stichting Anton Dreesmann betaalt voor de leerstoel. “Met Corine hebben we een ambitieuze vakvrouw op deze leerstoel”, vertelt Kees Buur, voorzitter van de Stichting Anton Dreesmann. “Gezien haar huidige ervaring en wetenschappelijke achtergrond is zij niet alleen in staat om kennis aan studenten over te brengen, maar ook enthousiast te maken voor de dynamische wereld van retail.”

Noordhoff vervult de leerstoel in combinatie met haar werk bij A.S. Watson, ’s werelds grootste drogisterijketen met onder andere Kruidvat en Trekpleister als winkels in Nederland. Noordhoff: “Met deze benoeming kan ik mijn passie voor wetenschap en retail met elkaar combineren en daarmee een belangrijke bijdrage leveren aan het klaarstomen van talenten voor dit uitdagende vakgebied.”

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden