Foto: FC Groningen
FC Groningen doelman Nigel Bertrams gaat naar PEC Zwolle. Dat meldt De Stentor. Bertrams tekent voor een half jaar met een optie op nog een jaar.
Bertrams kwam in augustus naar Groningen als tweede doelman achter Sergio Padt. Maar FC Groningen trok in de winterstop ook de Noorse doelman Per Bratveit aan.
PEC zocht een nieuwe doelman omdat Michael Zetterer terug ging naar Werder Bremen. In Zwolle gaat Bertrams de concurrentie aan met Xavier Mous.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…