Foto: 112 Groningen
In een portiekflat aan de Helperzoom in Helpman is, tussen zaterdagnacht en zondagochtend, wateroverlast ontstaan door een lekkende dakkoepel. De portiek van het gebouw was zeiknat, de kelders en het ketelhok van de flat stonden blank.
Bezorgde bewoners riepen zondagochtend de hulp in van de brandweer. Vanaf de dakkoepel stroomde het water, langs de wanden van de portiek, naar de kelder. Door de lekkage schoot een leiding los in het ketelhok. Door het hete water besloegen de ruiten van de kelder en de portiek.
De brandweer voerde een controle uit in het gebouw en stelde vast dat er geen acuut onveilige situatie is ontstaan. Een aannemer gaat de dakkoepel en de ketel repareren en de eventuele schade van de bewoners afhandelen.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…