Foto Andor Heij: Voetbal
De KNVB stopt met het innen van de contributiegelden bij de clubs in januari en februari. Daarmee komt de voetbalbond de clubs tegemoet, nadat PKC’83 woensdag liet weten ervan te balen dat het elke maand nog een rekening van de bond krijgt.
Robert Groninger van PKC’83 is blij met het nieuws. “De KNVB had het item gisteren ook gezien. Ze baalden ervan dat wij de pers hadden opgezocht, maar kwamen wel met het nieuws dat wij voorlopig geen rekening krijgen in januari en februari. Voor ons is dat inderdaad een opluchting.”
Wat er precies na februari gaat gebeuren is nu nog onduidelijk, maar Groninger is blij dat de club voorlopig weer even op adem kan komen. “We waren anders over twee maanden al de sjaak geweest. Dit brengt een stuk rust.”
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…