Categorieën: Sport

Jorden van Foreest speelt remise tegen Anish Giri

De Groningse schaker Jorden van Foreest heeft tegen landgenoot Anish Giri remise gespeeld in de 2e ronde van Tata Steel Chess te Wijk aan Zee.

Van Foreest had wit en het werd een rustige Russische opening. De Groninger ging zetherhaling uit de weg en stond toen iets minder. Het evenwicht werd echter nergens verbroken waarna de spelers na 43 zetten remise overeenkwamen. Door dit resultaat staat Jorden met een punt uit twee partijen in de middenmoot.

Aan kop gaat de Zweed Grandelius met 2 uit 2. In de tweede ronde won hij met zwart van de Pool Duda.

Maandag speelt Van Foreest in de derde ronde met zwart tegen de Pool Wojtaszek. Er worden 13 ronden gespeeld in Wijk aan Zee.

Evert Janse

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden