Categorieën: Nieuws

Groningse Nathalie stapt Big Brother huis in

De 23-jarige Groningse Nathalie stapt vanavond het Big Brother huis in. Ze laat zich ergens in Amsterdam voor honderd dagen opsluiten.

Nathalie is geboren in Thailand, maar woont vanaf haar eerste levensjaar in Groningen. Naast Nathalie zijn er nog zeven deelnemers in het realityprogramma. Drie komen uit Nederland en vier uit Vlaanderen.

In het huis zijn geen smartphones toegestaan, omdat de deelnemers geen contact mogen hebben met de buitenwereld. Ook worden ze allemaal getest op corona. Eenmaal binnen is de groep een huishouden.

Het programma wordt gemaakt door RTL en de Belgische zender Vier. RTL 5 gaat Big Brother uitzenden. Geraldine Kemper en de Vlaamse Peter van de Veire zijn de presentatoren.

 

 

 

Andor Heij

Recente berichten

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

7 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

41 minuten geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

56 minuten geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden

Tbs met dwangverpleging voor Stadjer die zoontje vermoordde

De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…

5 uur geleden