Categorieën: Nieuws

Brand in boerderij blijkt afvalbrand te zijn

Hulpdiensten moesten vrijdagavond in actie komen vanwege een vermeende boerderijbrand aan de Mandelandenweg in Eelde. Dat meldt de incidentenwebsite 112groningen.nl.

De melding van de brand kwam rond 22.45 uur bij de hulpdiensten binnen die daarop een tankautospuit en een waterwagen ter plaatse stuurden. Op de meldkamer waren verschillende meldingen binnengekomen van een boerderij die mogelijk in brand zou staan. Bij aankomst van de hulpdiensten bleek echter niet de boerderij maar een berg afval bij de boerderij in brand te staan. Deze afvalverbranding was door omstanders aangezien voor een boerderijbrand.

De afvalverbranding ging gepaard met hoge vlammen maar van gevaar was geen sprake. De brandweer kon al snel weer terugkeren naar de kazerne.

Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Foto: Mike Weening – Weening Fotografie
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden