Categorieën: Nieuws

Avondklok gaat vrijdag in, binnenblijven tussen 20.30 en 04.30 uur

Vanaf komende vrijdag gaat er in Nederland een avondklok gelden. Tussen 20.30 uur en 04.30 uur mag je dan niet zonder geldige reden op straat zijn. Dat melden bronnen in Den Haag aan de redactie van RTL Nieuws.

Het voorstel voor strengere maatregelen in de strijd tegen het coronavirus is dinsdagavond besproken in het Veiligheidsberaad. Daaruit zou naar voren gekomen zijn dat er een avondklok komt. Ook komt er een dringend advies om thuis niet meer dan één bezoeker te ontvangen. Daarnaast gaat het maximum aantal bezoekers tijdens een uitvaart terug van 100 naar 50. Of de plannen definitief doorgaan hangt af van het kabinet, dat er woensdag nog naar gaat kijken.

De maatregelen worden vervolgens bekendgemaakt op een persconferentie die voor woensdagmiddag rond 13.00 uur zal plaatsvinden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

1 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden