Foto: kvgroningen.nl
In Groningen hebben de verenigingen 135.237 euro opgehaald voor de Nationale Grote Clubactie. Tachtig procent van de opbrengst gaat naar de 58 verenigingen die mee deden.
Turnstad Groningen haalde het meeste geld op gevolgd door hockeyclub GHBS. Landelijk werd er ruim 9,5 miljoen euro opgehaald. Er werden drie miljoen loten verkocht. Dat gebeurde niet alleen op de traditionele manier langs de deur, maar ook via de sociale media.
Het opgehaalde bedrag is het hoogste in de geschiedenis van de Clubactie. Vanaf 10 december zijn de winnaars te zien op clubactie.nl.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…