Foto: sportphotoagency.com
FC Groningen heeft zaterdagmiddag in eigen huis met 2-0 gewonnen van RKC Waalwijk. Na een bedroevende eerste helft wisten de Groningers het in het tweede bedrijf om te draaien.
In de eerste helft kwam FC Groningen er totaal niet aan te pas en moest het soms toekijken hoe de Brabanders het balletje rond tikten. In de tweede helft loste Strand Larsen het eerste schot van Groninger kant op doel. Een minuut later was het gelijk raak voor de Trots van het Noorden. El Messaoudi kreeg in het Waalwijkse strafschopgebied de bal terug gelegd van Strand Larsen en de middenvelder scoorde voor de derde wedstrijd op rij raak: 1-0.
In de 75e minuut was het weer juichen voor FC Groningen. Na een te korte terugspeelbal van RKC schoot doelman Lamprou de bal tegen Daniel van Kaam aan. De middenvelder kon met een laatste zetje zijn eerste doelpunt scoren in dienst van FC Groningen: 2-0.
Aanstaande dinsdag staat alweer de volgende wedstrijd op het programma van FC Groningen. Om 21:00 speelt het elftal van Danny Buijs de tweede ronde van de TOTO-KNVB beker op bezoek bij het geplaagde FC Emmen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…