Foto: Lycurgus
De tegenstander van Amysoft Lycurgus in de achtste finale van de CEV-Cup is bekend. Op woensdag 16 december spelen de Groninger volleyballers in Moskou tegen Arcada Galati uit Roemenië.
De Roemenen versloegen eerder deze maand in de voorronde het Bulgaarse Montana Volley. Een belangrijke speler bij de Roemeense kampioen is de Nederlander Niels Klapwijk, Als de Groningers winnen, dan spelen ze in de kwartfinale tegen de winnaar van het duel tussen Dynamo Moskou en Vojvodina uit het Servische Novi Sad.
Wie ook meegaat naar Moskou is Erik Noordijk. Hij is de komende twee maanden assistent-coach van Arjan Taaij. Noordijk werd voor die functie gevraagd omdat de Canadees Chris Voth geen werkvergunning kreeg.
Noordijk is momenteel coach van Sudosa in Assen. Hij is ook betrokken bij het team van Jong Oranje. Hij was eerder onder meer hoofdcoach van zowel de mannen als vrouwen van Lycurgus. Twee jaar geleden was hij eveneens assistent van Arjan Taaij.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…