Categorieën: Nieuws

Fietsroltrap Forum Groningen weer in bedrijf

De fietsroltrap bij Forum Groningen is sinds woensdag weer in bedrijf. Daarover schrijft het Dagblad van het Noorden woensdagavond.

De roltrap raakte afgelopen zomer defect. Terwijl de trap al gebruikt kon worden door mensen om hun fiets te stallen in de fietsenkelder, vonden er nog volop bestratingswerkzaamheden plaats. Daarbij kwam er zand in het mechanisme van de roltrap terecht die daardoor defect raakte. De gemeente liet daarop weten dat het euvel verholpen zou gaan worden maar vermeldde ook dat het wel even kon gaan duren. Twee weken geleden begonnen de reparatiewerkzaamheden, woensdag werden deze afgerond.

Tijdens de herstelwerkzaamheden is ook een glazen overkapping gebouwd. Deze moet ervoor zorgen dat de rolbaan droog blijft zodat fietsers niet meer uitglijden. Na de opening is het een aantal keren voorgevallen dat fietsers ten val kwamen op de trap.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

16 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

33 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

1 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

1 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden