Categorieën: Nieuws

V.v. Omlandia vult driekwart van coronagat in begroting met geld uit verloting

Afgelopen zaterdag vond de trekking van de grote Omlandia-verloting plaats, in het leven was geroepen om de Ten Boerster voetbalvereniging uit de kosten te helpen die door de coronacrisis waren ontstaan. In totaal werd 11.500 van de beoogde 15.000 euro opgehaald.

Omlandia-voorzitter Sven Gout blikte tevreden terug op de uitkomst van de verloting: “We kunnen niet anders dan iedereen dankbaar zijn die een lot bij ons heeft afgenomen. Mede daardoor hebben deze mensen bijgedragen aan de levensvatbaarheid van Omlandia. En dat is eigenlijk het mooiste nieuws van allemaal. Kortom, deze loterij kende alleen maar winnaars.”

De club vond een aantal sponsoren bereid om prijzen beschikbaar te stellen, waaronder waaronder een elektrische fiets ter waarde van 2350 euro, 65-inch televisie ter waarde van 1100 euro en een laptop ter waarde van 600 euro.

Tom Veenstra

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

6 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

7 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

8 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

8 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

9 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

11 uur geleden