Categorieën: Nieuws

De Hunze even bereikbaar via bussluis

De halve Hunze lijkt niet bereikbaar, want de doorgaande weg is afgesloten. ‘Geen brief over gehad’, meldt een bewoner.

‘Na een tijdje zoeken naar de ingang blijkt de bussluis open te zijn voor auto’s, prima optie, trouwens. Was handig als we en onze buren dat hadden geweten!’

De gemeente stelt dat het soms lastig is om te bepalen, wie er hinder ondervinden van werkzaamheden.

 

Dinsdag wordt er in De Hunze nog een nieuwe asfaltlaag aangebracht. Daarna is alles weer op de normale manier bereikbaar.

‘Het verkeer wordt omgeleid. Woningen zijn met enige hinder en de hulp van verkeersregelaars wel bereikbaar. Om schade aan auto’s te voorkomen, is parkeren op dit deel van de Berlageweg twee dagen niet mogelijk. Tijdens de werkzaamheden rijden er daar geen bussen. Bij bushaltes staat aangeven waar de dichtstbijzijnde bruikbare halte is’, meldde de gemeente vrijdagavond in een van haar wekelijkse Nieuwsbrieven.

 

Menno van Duinen

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

7 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

47 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

56 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden