Categorieën: Nieuws

Motor onder Herewegviaduct in lichterlaaie

Aan de Viaductstraat onder het Herewegviaduct is in de nacht van donderdag op vrijdag een motorfiets verwoest door brand. Dat meldt Patrick Wind van de incidentenwebsite 112groningen.nl.

De melding van de brand kwam rond 04.00 uur bij de hulpdiensten binnen die daarop uitrukten met een tankautospuit. “Toen zij arriveerden stond de motor al in lichterlaaie”, vertelt Wind. “Men heeft de brand geblust met één straal hogedruk. Desondanks is het vehikel bij de brand verloren gegaan. De politie doet onderzoek naar de precieze toedracht.”

De laatste weken woedden er met enige regelmaat brandjes in de buurt van het Hoofdstation. Afgelopen week was het bijvoorbeeld raak aan de Zaanstraat waarbij er brand woedde nabij een auto. Vorig weekend ontstond er brand op het voormalige rangeerterrein.

Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

54 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

1 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden