Er komt een nieuw woonzorgcomplex op de hoek Queridolaan – Van Ketwich Verschuurlaan. Daarvoor moeten acht van de 41 aanwezige bomen gekapt worden. Dat blijkt uit een bomen effect analyse.
Het complex komt aan de Van Ketwich Verschuurlaan, op de voormalige locatie van het Laboratorium Infectieziekten. Het bevat twee bouwblokken van resp. 9 en 15 bouwlagen. Er komen appartementen voor ouderen waar ook zorg kan worden verleend. Op de begane grond komen functies voor de bewoners die ook van meerwaarde zijn voor de wijk, Het gaat om een kapper, een wijkrestaurant en een behandelkamer voor huisarts of fysiotherapeut.
Het plan is zodanig ingepast op de locatie dat zoveel mogelijk van de 41 aanwezige bomen kunnen worden behouden. Wel moeten er acht bomen worden gekapt. Verplanting van deze bomen is niet haalbaar. Daarom worden ter compensatie op de kavel 18 bomen terug geplant. Na verlening van deze vergunning kunnen de bomen worden geveld en de bouwwerkzaamheden gestart.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…