Foto: Stichting Martinikerk Groningen
Commissaris van de Koning Paas heeft het eerste exemplaar van een 3D puzzel van de Martinikerk en de Martinitoren in ontvangst genomen. Meerdere exemplaren arriveren binnenkort.
De puzzel bestaat uit 140 rechtopstaande stukjes. ‘Hij staat garant voor een dagje puzzelplezier voor iedereen die de Martinitoren en -kerk een warm hart toedraagt’, schrijft stichting Martinikerk Groningen.
Hij is binnenkort op vrijdagen tussen 14.00 en 16.00 uur voor 20 euro te koop in de Martinikerk. De komende vrijdag nog niet wegens transportproblemen.
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…