Een klein vliegtuigje met twee mensen aan boord is vrijdagmiddag door het landingsgestel heen gezakt bij Groningen Airport Eelde.
In eerste instantie werden de hulpdiensten massaal gealarmeerd om bij de crash van een vliegtuig te assisteren. Maar volgens de Veiligheidsregio Drenthe was het incident snel onder controle en konden de hulpdiensten weer huiswaarts.
Voor zover bekend raakte geen van de inzittenden gewond. Over de oorzaak van het ongeval is nog geen duidelijkheid. De luchthaven is tijdelijk afgesloten.
Niet alleen brommers en scooters hebben sinds maandag te maken met veranderingen op de Grote…
De Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) heeft in december 916 miljoen betaald voor schadeherstel en versterking…
Meer huurders van sociale huurwoningen in het aardbevingsgebied krijgen een eenmalige tegemoetkoming van 750 euro.…
Mensen uit heel Nederland komen ervoor naar Groningen.. Nee, dit gaat niet over de eierbal,…
Eén persoon is maandagavond gewond geraakt bij een ongeval in de Boraxstraat in Groningen. Dat…
Het koude weer zet zich nog eventjes voort. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het dinsdag…