In de provincie Groningen zijn sinds dinsdag vijf personen positief getest op het coronavirus. Dat blijkt uit gegevens van het Coronadashboard van de Rijksoverheid.
Het RIVM meldt dat in Groningen het afgelopen etmaal 0,9 personen per 100.000 inwoners positief getest werden. Dit aantal ligt fors lager dan een dag eerder toen het getal nog op 1,9 stond. Uit open data blijkt dat de meeste besmettingen gevonden worden in de gemeente Groningen. In de afgelopen zeven dagen kregen hier 34 mensen te horen dat ze positief getest zijn. Opmerkelijk is echter de toename in Delfzijl. In de afgelopen zeven dagen werden hier 19 mensen positief getest. Het gaat om een uitbraak in een azc waarmee Delfzijl op de kaart staat als één van de gemeenten waar het aantal besmettingen snel stijgt.
In het Westerkwartier werd in de afgelopen zeven dagen 1 persoon positief getest, Het Hogeland 3, Midden-Groningen 2, Veendam 5, Pekela 1 en Westerwolde 4. In de overige gemeenten staan de tellers op 0. Landelijk werden er in het voorbije etmaal 552 nieuwe coronadiagnoses geregistreerd.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…