Foto: Sebastiaan Scheffer
Vandaag was het wederom tropisch weer in Groningen. Met temperaturen tot 34 graden zochten veel Groningers verkoeling op. Maar op wat voor manier doe je dit nou het beste?
”Ik zoek altijd schaduw op. Je kunt het beste gewoon onder een boom zitten”, vertelt een bezoeker van het Noorderplantsoen. Een andere bezoeker zegt dat het tropische weer gewoon overleven is.
De tropische hitte zal langzaam afnemen in het weekend. Dan kunnen er temperaturen van rond de 25 graden verwacht worden.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…