Foto: Snack Admiral from FreeImages
De recent aangetrokken Donar-speler Juwann James is positief getest op het coronavirus. Dat laat de Groningse basketbalvereniging op haar Twitter-account weten.
“Afgelopen week zijn alle spelers die binnengekomen zijn, getest op Corona”, schrijft Donar op haar website. “Niet alleen de spelers afkomstig uit ‘oranje’ landen, maar ook die uit ‘gele’ landen. Eén van de spelers uit die laatste groep, namelijk Juwann James die vanuit Zwitserland naar Nederland kwam, testte positief op Corona. Juwann is naar aanleiding van deze uitkomst onmiddellijk in quarantaine gegaan. Voor de rest van de groep blijft het bestaande protocol van kracht.”
De 33-jarige James is de laatste speler die werd aangetrokken om de selectie voor het komende seizoen compleet te krijgen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…