Afbeelding: TheDigitalArtist via Pixabay
‘De Veiligheidsregio, die de coronacrisis in de provincie coördineert, blijft ook in zomer paraat.’ dat zegt burgemeester Koen Schuiling de voorzitter van de veiligheidsregio.
Burgemeester Koen Schuiling gaat zelf niet met vakantie. De burgemeesters uit de veiligheidsregio zijn direct beschikbaar mocht het aantal coronabesmettingen toenemen en maatregelen aangescherpt moeten worden.In Groningen is het aantal besmettingen niet toegenomen. Maar in de rest van Nederland wel. “Daar was rekening mee gehouden” zegt Schuiling
De burgemeester heeft wel zorgen over de toenemende drukte in cafe’s. Maar de risicoplekken heeft Schuiling wel in beeld.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…