Foto: mrg.bz/F0Ksyt
De rechtbank in Assen veroordeelde vrijdagochtend een vijfentwintigjarige man uit Haren voor het witwassen van geld. De man verrichtte de witwaspraktijken samen met een 23-jarige Drachtster en een 26-jarige Assenaar, zo melden verschillende media.
Uit het onderzoek bleek dat het geld afkomstig was uit oplichtingspraktijken. Ondernemers werden opgebeld met het bericht dat ze een schuld zouden hebben bij de Belastingdienst. Dit geld werd vervolgens bij onder andere de MediaMarkt in Assen en een casino in Groningen besteed en vervolgens omgezet in een geldbedrag.
De Assenaar kreeg vier weken cel. De Fries kreeg een werkstraf van 100 uur, waarvan 50 uur voorwaardelijk. De man uit Haren kreeg vier weken voorwaardelijke gevangenisstraf. Volgens de advocaat van de Groninger is de man zwakbegaafd en handelde hij onder druk van zijn medeverdachte(n).
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…