Burgemeester Koen Schuiling (VVD) van de gemeente Groningen is één van de voorlezers van de KidsLiteraturia Voorleestuin tijdens het NoorderZomerProgramma. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt.
Door de coronacrisis gaat het Noorderzon Festival dit jaar niet door. Wel wordt er een NoorderZomerProgramma georganiseerd. De voorleestuin wordt gehouden in de Rabo Studio in het Forum. Op woensdag 22 juli vinden op vier verschillende eilandjes in de studio voorleesmarathons plaats voor kinderen van vier tot acht jaar. Behalve burgemeester Schuiling zijn onder andere ook logopediste Jantien Siebring, producer Bram Douwes, kinderverhalenschrijfster Elise Alkema en kinderdichter Shifra Alkema gestrikt.
Volgens de organisatie gaat er voorgelezen worden uit de leukste voorleesboeken. Kinderen mogen zelf bepalen naar welk verhaal ze willen luisteren. Na elke tien minuten mogen ze weer ergens anders aanschuiven.
Het NoorderZomerProgramma wordt gehouden van half juli tot en met 23 augustus. Meer informatie is te vinden op de website.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…