Categorieën: Nieuws

Boom waait om en valt deels over A28

Door de harde wind is er zondagmiddag een boom omgewaaid en deels op de A28 terecht gekomen. Het verkeer ondervond nauwelijks hinder.

Het voorval gebeurde halverwege de middag. Ter hoogte van Groningen Zuid legde een boom het loodje en blokkeerde daarbij de vluchtstrook van de A28. Verkeer vanuit Groningen richting Assen ondervond geen hinder van de blokkade. Rijkswaterstaat sloot de vluchtstrook met pylonen af en schakelde een aannemer in. Deze aannemer heeft de boom in stukken gezaagd waarmee de vluchtstrook weer begaanbaar werd.

In het begin van de middag stond er in en rondom Groningen een windkracht zes. De hoogste windsnelheid die op het KNMI-station in Eelde gemeten werd was 59 kilometer per uur. Aan het eind van de middag was de wind iets afgezwakt naar een windkracht vijf.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

39 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

56 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden