Foto: Mike Weening - Weening Fotografie
Na de explosie in een woning aan de Wibenaheerd van begin mei is woningcorporatie Nijestee, samen met de Energiewacht, begonnen met de controle van alle gaskachels en gasaansluitingen in de flat. Dat meldt de gemeente in een antwoord op schriftelijke vragen van de Partij voor de Dieren.
Na de ontploffing, die vermoedelijk veroorzaakt werd door een explosieve stof in de woning, gaven bewoners van de flat aan dat gaskachels niet geïnspecteerd waren. Dat terwijl bij sommige bewoners scheuren in de gaskachel zaten.
Volgens de gemeente zijn Nijestee en de Energiewacht begonnen met het controleren van alle gaskachels en gasaansluitingen. Als er een onveilige situatie is, wordt er direct onderhoud gepleegd of wordt de gaskachel vervangen.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…