Categorieën: Nieuws

Mannen stelen twee scootmobielen bij Kringloopwinkel

De politie is op zoek naar getuigen van een diefstal bij een kringloopwinkel aan de Diamantlaan afgelopen weekend. Bij de diefstal werden twee scootmobielen buit gemaakt.

De diefstal vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. Op bewakingsbeelden is te zien hoe twee mannen het fietsenhok van de kringloopwinkel binnen dringen. Daar wist het duo twee scootmobielen buit te maken. De beelden zijn gedeeld in de hoop dat mensen de daders herkennen. Mensen met de gouden tip kunnen rekenen op een beloning van de kringloopwinkel.

Mensen die weten waar de scootmobielen zijn of die meer informatie hebben over deze zaak kunnen contact opnemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.

Bekijk hier de bewakingsbeelden

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

30 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

34 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

2 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden